Jesteś tutaj: Start / Kontakt

Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Janusza Korczaka w Jaworznie

Kontakt telefoniczny: (32)762 93 63
-sekretariat (32)762 93 63
-dyrektor (32)762 93 66
-wicedyrektor (32)762 93 64
-pedagog SP8 i G9 (32)762 93 65
-biblioteka (32)762 93 62
-fax (32)7529001

Adres e-mail:
sp8@jaworzno.edu.pl

Sekretariat czynny codziennie: 7.30 - 14.30
Sekretarze szkoły:  Bogusława Uroda, Magdalena Sokołowska - Błaszczyk

Higienistka szkolna: Beata Zięba - poniedziałek, wtorek, środa  7.45-11.45

RADA PEDAGOGICZNA:
Agnieszka Rams - dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Janusza Korczaka, chemia
Agnieszka Gacek- wicedyrektor, informatyka
Joanna Cygan - muzyka
Justyna Dąbek - Karaśkiewicz - logopedia
Marek Dziubek - wychowanie fizyczne
Sylwia Ganobis - język angielski
Patrycja Garbarz - edukacja wczesnoszkolna
Elżbieta Homlak - biblioteka
Katarzyna Gorczowska - edukacja wczesnoszkolna, logopedia
Joanna Grabowska - Kucab - matematyka, iformatyka
Joanna Gruszecka - język niemiecki
Beata Grzegorczyk - biblioteka
Monika Grzegorczyk - matematyka
Barbara Ryba - przyroda, biologia, chemia
Dorota Habowska - zkk, pedagog ds gimnazjum
Lucyna Śmigielska - socjoterapia
Magdalena Poloczek- doradca zawodowy, język polski, zkk
Agnieszka Jurkowska - edukacja wczesnoszkolna
Wioletta Kotrys - rewalidacja
Mariusz Kowalski - wychowanie fizyczne, doradca metodyczny
Marzena Kurek - geografia, wychowanie fizyczne
Katarzyna Lisecka - edukacja wczesnoszkolna
Waldemar Listowski - fizyka, zajęcia techniczne, technika, zajęcia komputerowe, informatyka
Ks. Andrzej Małodobry - religia
Marcin Mlostek - historia i społeczeństwo, edukacja dla bezpieczeństwa, WDŻWR,WOS
Wioletta Mlostek - jezyk polski, zkk
Paweł Mrożek - wychowanie fizyczne
Andrzej Nocoń - historia, język angielski
Elżbieta Nowacka - język angielski
Diana Nowak- plastyka, edukacja plastyczna
Otrębska Lucyna - świetlica
Agnieszka Rams - chemia, biologia, przyroda
Irena Rusin - jezyk polski, zkk
Natalia Tatarczuch - język angielski
Dorota Skubis - pedagog SP8, logopedia
Henryka Słowik - świetlica, zkk
Justyna Starzyk - edukacja wczesnoszkolna
Agnieszka Stolarczyk - zkk, świetlica
Renata Świątek - matematyka, przyroda
Daniel Tarasek - religia
Barbara Wojtyra - język polski
Aleksandra Hassa - biblioteka