Święto Rodziny

Uczniowie z klasy IIa i IIb  22 maja uczestniczyli w konkursie plastycznym w ramach Pikniku Miejskiego ”Święto rodziny”. Zadaniem drużyny stworzonej na tą okazję, było namalowanie pracy o tematyce „Rodzina”. W konkursie startowało 16 placówek z terenu Jaworzna, każda z nich miała do stworzenia obraz o powierzchni 1m2. W efekcie powstała piękna praca, która zawisła na budynku Hali Widowiskowo Sportowej w Jaworznie. Dzieci w wyposażone w fartuszki, profesjonalne farby i pędzle z zapałem przystąpiły do tworzenia pracy plastycznej. Konkurs ten był okazją do wspaniałej zabawy integrującej zespół. Dzieło pod tytułem „Aktywnie z mamą i tatą” wykonali: Ada Forysia, Basia Guja, Julia Kulka, Julia Tekiela ,Wiktoria Urbańczyk i Oskar Zieliński.