Spotkanie z przedszkolakami w OSP Dąbrowa Narodowa

W ramach współpracy środowiskowej uczniowie naszej szkoły przygotowali dla dzieci przedszkolnych program artystyczny. Zbliżający się Dzień Dziecka był znakomitą okazją do zaprezentowania swoich talentów wokalnych, recytatorskich i teatralnych. Gośćmi w Świetlicy  Środowiskowej przy OSP w Dąbrowie Narodowej były dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 24 oraz Niepublicznego Przedszkola „Mali Artyści”. Uczniowie SP8 zaprezentowali się w utworach muzycznych „Laleczka z saskiej Porcelany” wykonany przez uczennice klas II , „Mała, smutna królewna” w interpretacji Jakuba Duszyka. Głównym punktem programu był spektakl przygotowany na podstawie fragmentu książki Astrid Lindgren "Pippi Pończoszanka". Piosenkę o Pippi Pończoszance zaśpiewała Julia Zastrzeżyńska z klasy 3 a. Krótka historia o dziewczynce, która pierwszy raz przyszła do szkoły i nie wiedziała jak się w niej zachować, rozśmieszyła i zainteresowała widownię. Cały występ okazał się niemałym sukcesem.