Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku

1.06. 2016 r. uczniowie klas 2a,b,c  wyjechali do Rodzinnego Parku Atrakcji w Rybniku. W parku mogli zobaczyć dom na kurzej nodze, zajrzeć do chaty z piernika, przywitać się z Babą Jagą, wejść do smoczej jamy, spotkać Kota w butach. Kolejną atrakcją było zwiedzanie Parku Dinozaurów, które swym głosem i ruchem zapraszały dzieci. Najwięcej radości jednak sprawiły uczniom zabawy w parku linowym, jazda na karuzeli, strzelanie z łuku do makiety z dinozaurami, przejażdżka wagonikami na kółkach, gokartami, pływanie rowerami w basenie, gdy w golfa, hokeja, kręgle, szachy czy piłkę nożną i wiele innych. Wszyscy wspaniale się bawili, a na zakończenie pobytu każdy zakupił sobie pamiątkę. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.